Zapraszamy do kontaktu:    telefon: 515-800-147      |      e-mail: biuro@wawadostawcze.pl

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ! Akceptujemy płatności kartami płatniczymi

payment

Prowadzisz firmę transportową, i ze względu na duże zainteresowanie twoimi usługami, musisz zwiększyć flotę pojazdów jakimi dysponujesz, problemem jest jednak brak odpowiedniego kapitału aby je pozyskać? Oczywiście nie ma sensu decydować się od razu na ich zakup, warto w takiej sytuacji zastanowić się, czy wynajem auta dostawczego w jednej z wypożyczalni nie jest rozwiązaniem jakie idealnie w tej sytuacji trafia w twoje oczekiwania i potrzeby. Pewnie, że na samym początku możesz się zastanawiać, dlaczego wypożyczalnia aut to w tym momencie najlepsze co możesz zrobić. Dlatego warto najpierw przeanalizować kilka ważnych kwestii związanych z jej ofertą oraz tego co możemy uzyskać, zwłaszcza pod kątem dostępności do aut ciężarowych na racjonalnych do tego warunkach w wyznaczonym czasie. Uwzględnij również same koszta, jakie na pewno cię interesują, w końcu bądź co bądź lepiej płacić mniej niż w przypadku korzystania z usług podwykonawców, lub nawet podjęciu ryzykownej decyzji o pozyskaniu auta ciężarowego w formie leasingu. Nie ma co podejmować takich kroków, zwłaszcza jeżeli nie będziemy pewni, iż taka inwestycja rzeczywiście jest nam potrzebna, lub nawet co za tym idzie w pewnym momencie się zwróci, może również doprowadzić do zbyt dużego obciążenia budżetu naszej firmy.

Wynajem aut dostawczych, to alternatywa dla kogoś takiego jak ty

Wynajem aut dostawczych, to alternatywa w większości dla wszystkich niewielkich oraz mniejszych przedsiębiorców, działających w branży transportowej. Można zatem powiedzieć, iż idealnie nadaje się do zastosowania w sytuacji gdy wypada nam jakieś dodatkowe zlecenie, musimy posiadać pojazd dostawczy do jego zrealizowania lecz nie dysponujemy własnym na stanie. Dlatego w dzisiejszych czasach wypożyczalnie samochodów zwiększają systematycznie flotę pojazdów ciężarowych i dostawczych, a więc są one dostępne dla zainteresowanych. Formalności związane z samym najmem nie są w żaden sposób skomplikowane, wystarczy zajrzeć na stronę internetową by uświadomić sobie, iż rezerwacja i wynajęcie auta ciężarowego jest bardzo prosta. Jest to znacznie bardziej wygodniejsze i korzystniejsze rozwiązanie niż decydowanie się na leasing, również w kontekście poniesienia kosztów, czy uwzględnienia ich w aspekcie działalności jaką prowadzimy.

Wypożyczalnia aut dostawczych, pozwoli ci na dużo większe działanie

Wypożyczalnia aut dostawczych, samochodów oraz busów pozwoli twojej firmie na dużo większe działanie, przede wszystkim możliwość korzystania z auta ciężarowego w zawartej umowie terminie, który możemy przedłużyć. Krótko, średnio czy długoterminowe metody najmu auta, to koncepcja jaka już niejednokrotnie, również w przypadku pojazdów ciężarowych okazała się nader atrakcyjna oraz trafna. Analizując wszystkie korzyści i zalety takiego właśnie rozwiązania, dojdziemy szybko do wniosku, iż to koncepcja na którą najzwyczajniej w świecie powinniśmy się zgodzić. Warto zatem skorzystać z wypożyczalni aut dostawczych, a tym samym skorzystać z jej swoistej oferty.

W OFERCIE

ul. Wybrzeże Gdańskie 2, 01-531 Warszawa
Tel: 515-800-147
Email: biuro@wawadostawcze.pl