Zapraszamy do kontaktu:    telefon: 515-800-147      |      e-mail: biuro@wawadostawcze.pl

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ! Akceptujemy płatności kartami płatniczymi

payment

Jeszcze kilka lat temu, wynajem samochodów był rozwiązaniem do którego mało kto był przekonany, jednak już od dłuższego czasu zyskuje na zainteresowaniu, nie tylko wśród klientów indywidualnych ale również korporacji oraz firm. Można powiedzieć więcej, a mianowicie iż wynajem, samochodu wydaje się znacznie lepszym rozwiązaniem niż w wielu przypadkach jego zakup, dlatego wypożyczalnie samochodów są czymś z czego korzystamy w adekwatny do tego sposób.

Jakie są podstawowe oraz najważniejsze zalety, przemawiające za tym, aby skorzystać z wypożyczalni samochodów?:

  • Komfort i wygoda, możemy wynająć samochód w okresie lub na jasno określony czas, a więc wtedy kiedy rzeczywiście jest nam potrzebny
  • Nie musimy obawiać się kosztów, związanych z jego adekwatnym utrzymaniem
  • Nie trzeba martwić się o jego ewentualną kradzież
  • Nie ponosimy wydatków wynikających z faktu jego uszkodzenia
  • Możemy swobodnie dostosować samochód, auto ciężarowe lub busa do naszych indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb
  • Minimalizujemy wydatki związane z eksploatacją samochodu

Czy wynajęcie busa w wypożyczalni, może być opłacalne?

Nie ma co do tego jakichkolwiek wątpliwości, a co najważniejsze to rozwiązanie nader korzystne właśnie z finansowego punktu widzenia. Wielu przedsiębiorców jak wspomniano powyżej, wybiera możliwość wynajmu samochodu czy innego pojazdu, z powodu samych opłat, które są dużo niższe niż w przypadku decydowania się na leasing czy zakup samochodu. Dodatkowo wynajem aut umożliwia nam wliczenie kosztów w kontekście prowadzonej przez nas działalności, a tym samym zmniejszenie wysokości podatku. Pewnie, iż również u klientów indywidualnych niejednokrotnie to właśnie wynajęcie samochodu w danym miejscu, jest znacznie atrakcyjniejsze od podróżowania własnym, zwłaszcza w przypadku gdy znajdujemy się daleko od miejsca zamieszkania.

Przekonaj się o tym, dlaczego warto skorzystać z wynajmu aut dostawczych

Warto przekonać się samodzielnie o tym, dlaczego warto skorzystać z wynajmu aut, uświadomić sobie, iż wypożyczalnie samochodów starają się wychodzić naprzeciw potrzeb potencjalnych klientów, co to takiego oznacza? Już sama rezerwacja online, to opcja jaka zachęca nas do wygodnego oraz prostego zapoznania się z ofertą, przeanalizowania floty pojazdów jaka jest dostępna w danym miejscu, czy też ustalenia terminu i miejsca w którym z takiego pojazdu zamierzamy skorzystać. Można zatem powiedzieć, iż z tego typu rozwiązania jak najbardziej słusznie korzystają klienci indywidualni, największe koncerny a nawet znacznie mniejsze firmy transportowe. Wynajem samochodu, auta ciężarowego czy też busa ewentualnie innego pojazdu, to alternatywa jaka w pełni nam odpowiada, zwłaszcza w sytuacji gdy możemy sprecyzować tak ważne kwestie, jak wyposażenie, rodzaj samochodu czy też inne jego parametry. Niech zatem wynajem aut będzie czymś czemu się przyjrzymy, a co za tym idzie również koncepcją jaką w razie jakichkolwiek potrzeb zdecydujemy się zastosować.

W OFERCIE

ul. Wybrzeże Gdańskie 2, 01-531 Warszawa
Tel: 515-800-147
Email: biuro@wawadostawcze.pl