Zapraszamy do kontaktu:    telefon: 515-800-147      |      e-mail: biuro@wawadostawcze.pl

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ! Akceptujemy płatności kartami płatniczymi

payment

Wynajem busów osobowych to nie tylko sprawny sposób na przewiezienie grupy przyjaciół czy osób, biorących udział w rodzinnej uroczystości. Z usługi bardzo często korzystają również przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto rozważyć wynajem busów osobowych?

Taki wariant jest idealny, jeśli zależy nam na tym, żeby w jednym miejscu do celu dotarła określona liczba zatrudnionych osób. Przewóz pracowników i pracowniczek pozwala m.in. sprawnie zorganizować wydarzenie integracyjne. Żadna osoba nie musi wtedy martwić się o szczegóły dojazdy i planować, jakim środkiem transportu trafić do umówionego miejsca.

Wynajem busa 9 osobowego to opcja, z której przedsiębiorstwa korzystają w sytuacji, gdy organizuje się większe szkolenie. Taka usługa to możliwość uniknięcia spóźnień poszczególnych osób i różnorodnych trudności z dojazdem. Z wynajmu busów osobowych dobrze będzie skorzystać również wtedy, gdy planujemy zbiorowy wyjazd na targi czy na konferencję.

Wynajem busa

Nowoczesne busy - czym powinny się wyróżniać?

Wiele klientów i klientek zwraca uwagę na cennik. Przedsiębiorstwa, działające w branży wynajmu busów osobowych, nierzadko proponują różnorodne promocje, np. zniżki weekendowe. Warto więc śledzić rabaty, bo dzięki nim usługa staje się jeszcze bardziej opłacalna.

Oprócz przystępnego cennika, do skorzystania z usługi zachęcają również:

  • łatwość korzystania z busów

Wynajęcie powinno zachodzić sprawnie, nie wiązać się z długimi, kłopotliwymi formalnościami. Wszystkie warunki powinny być jednak jasno określone w podpisanej umowie.

  • komfort podróży

Nowoczesne pojazdy charakteryzują się wysoką sprawnością, wygodnymi fotelami, klimatyzacją. W efekcie nawet dłuższa podróż będzie przebiegać w komfortowych warunkach.

  • bezpieczeństwem

Wynajmowane pojazdy muszą spełniać wszystkie wymagane kryteria bezpieczeństwa i regularnie przechodzić przeglądy.

W OFERCIE

ul. Wybrzeże Gdańskie 2, 01-531 Warszawa
Tel: 515-800-147
Email: biuro@wawadostawcze.pl