Zapraszamy do kontaktu:    telefon: 515-800-147      |      e-mail: biuro@wawadostawcze.pl

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ! Akceptujemy płatności kartami płatniczymi

payment

Usługa wynajmu samochodu dostawczego to szybkie i skuteczne rozwiązanie, z którego korzystają zarówno początkujące firmy, jak i podmioty, które od dawna istnieją na rynku. Czym kierować się podczas wyboru?

Wynajem auta dostawczego - kwestia bezpieczeństwa

Ta kwestia jest zdecydowanie najważniejsza, dlatego należy wspomnieć o niej na samym początku. Pojazdy przeznaczone pod wynajem muszą charakteryzować się stuprocentową sprawnością. Klienci wypożyczalni oczekują, że pojazd pozwoli im na bezproblemowe wykonanie zadania, a to będzie możliwe tylko, jeśli po drodze nie pojawi się żadna awaria. Samochód w dobrym stanie technicznym zapewnia również bezpieczeństwo przewożonym ładunkom oraz samemu kierowcy.

Wynajem samochodu dostawczego

Jak wybrać odpowiednią firmę, oferującą wynajem aut dostawczych?

Każde przedsiębiorstwo ma nieco inne potrzeby. W niektórych potrzeba skorzystania z usługi wynajmu dostawczego pojawia się nagle i ma dość doraźny charakter. Wtedy liczy się to, jak szybko usługodawca jest w stanie zaproponować nam wsparcie. Nierzadko przedsiębiorstwa potrzebują nawiązać dłuższą współpracę. W takich sytuacjach szczególne znaczenie zyskują warunki cenowe.

Istnieją kwestie, na które zwróci uwagę każdy klient, niezależnie do tego, czy z wypożyczalni samochodów dostawczych korzysta jedynie przez chwilę, czy może przez dłuższy czas. Do takich czynników można zaliczyć:

  • klimatyzację

Wiele ładunków nie może być narażonych na zbyt wysoką temperaturę. W nowoczesnych samochodach dostawczych zatroszczono się o instalację klimatyzacji.

  • nawigacja GPS

Klienci wypożyczalni aut dostawczych zwracają uwagę na tę kwestię, bo zdają sobie sprawę, że nawigacja często jest w stanie ochronić ich przed problemami z dojazdem i wspiera dotrzymanie terminów ustalonych z partnerami.

  • dodatkowe udogodnienia

Ta kwestia w dużej mierze zależy od oferty danej firmy zajmującej się wynajmem samochodów dostawczych. Niektórzy usługodawcy z Warszawy proponują dodatkowe doposażenie auta na życzenie w np. wózek transportowy.

W OFERCIE

ul. Wybrzeże Gdańskie 2, 01-531 Warszawa
Tel: 515-800-147
Email: biuro@wawadostawcze.pl