Zapraszamy do kontaktu:    telefon: 515-800-147      |      e-mail: biuro@wawadostawcze.pl

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ! Akceptujemy płatności kartami płatniczymi

payment

Dlaczego zwłaszcza mniejsze oraz niewielkie firmy transportowe, współpracą z wypożyczalniami samochodów? Bowiem w ich ofercie znajduje się możliwość wynajęcia auta ciężarowego, co za tym idzie dostawczego czy o określonej ładowności i specyfikacji, niekiedy również busa który może być wykorzystany w transporcie osób. Zapewne wiele osób będzie się dziwić, iż wynajęcie samochodu dla takiej firmy, to rozwiązanie znacznie lepsze niż jego zakup, zapominając przy tym jak wysokie są koszta takiej inwestycji również wydatki związane z umową leasingową. Można zatem powiedzieć, iż rozsądne firmy transportowe w momencie gdy zachodzi potrzeba zwiększenia floty pojazdów ewentualnie zastosowania ich w jasno określonym celu, wybierają właśnie wypożyczalnie samochodów. Dodatkowo koszta związane z najmem auta ciężarowego, można wliczyć bezpośrednio w wydatki związane z prowadzeniem takiej właśnie działalności, to kolejny argument obrazujący z jakiego powodu wypożyczenie auta ciężarowego lub busa przez firmy funkcjonujące w branży transportowej ma sens.

Czy wypożyczalnia aut dostawczych, to dobre rozwiązanie dla firm działających w branży transportowej?

Już powyżej wspomniano o pewnych zaletach dla których firmy transportowe decydują się na wypożyczenie auta ciężarowego lub innego auta i pojazdu w adekwatnej do tego wypożyczalni. Często jest bowiem tak, iż musimy dysponować autem ciężarowym wyłącznie w kontekście konkretnego, pojedynczego i indywidualnego zlecenia, jakie pojawiło się nagle, względnie nasz samochód jest w naprawie lub nie możemy z niego w tym momencie skorzystać. Wtedy wypożyczalnia samochodów staje się idealną i doskonałą opcją, aby rozwiązać taki oraz wiele innych problemów. Minimum formalności oraz szybka możliwość rezerwacji online, czasem uzyskanie dostępu do auta ciężarowego niemal natychmiast, powodują iż wypożyczalnie samochodów i aut dostawczych zyskują w oczach przedsiębiorców świadczących usługi transportowe. Pewnie, iż nie tylko oni korzystają z ich usług, jednak w przypadku aut ciężarowych to właśnie firmy które działają w transporcie, najczęściej doceniają możliwości jakie oferują wypożyczalnie aut.

Zależy Ci na szybkim wypożyczeniu samochodu dostawczego?

Jak wspomniano powyżej, dosyć często spotykanym zjawiskiem w transporcie, jest potrzeba natychmiastowego zastosowania auta dostawczego, wykorzystania go zgodnie z przeznaczeniem. Dlatego profesjonalne wypożyczalnie samochodów starają się nie tylko uprościć samą procedurę, co użyczyć nam takie auto dostawcze w jak najkrótszym do tego czasie. Mało tego, oferują nie tylko krótko ale również długoterminową opcję, a więc nie musimy decydować się na poszukiwanie auta dostawczego w sytuacji gdy potrzebujemy z niego korzystać nawet przez kilka miesięcy. Oczywiste jest, iż atrakcyjne koszta związane z ich wynajęciem oraz eksploatacją, stają się powodem dla którego decydujemy się na ten ruch. Można śmiało powiedzieć, iż w większości przypadków wynajęcie auta dostawczego a tym samym skorzystanie z usług wypożyczalni aut, będzie nie tylko opłacalne ale również zaliczać się będzie do najtańszych rozwiązań dostępnych na rynku.

W OFERCIE

ul. Wybrzeże Gdańskie 2, 01-531 Warszawa
Tel: 515-800-147
Email: biuro@wawadostawcze.pl