Zapraszamy do kontaktu:    telefon: 515-800-147      |      e-mail: biuro@wawadostawcze.pl

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ! Akceptujemy płatności kartami płatniczymi

payment

Wypożyczalnie aut, cieszą się coraz większym zainteresowaniem, śmiało można powiedzieć iż stają się one rozwiązaniem dla wielu osób, a zwłaszcza co ciekawe również firm i przedsiębiorców którzy coraz częściej decydują się skorzystać z ich usług. Jeszcze jakiś czas temu ich główni klienci to byli turyści czy biznesmeni, ewentualnie sporadycznie ktoś zdecydował się na wynajęcie busa z powodu okoliczności albo wydarzenia którym jest chociażby ślub. W końcu jednak dostrzeżono wszystkie korzyści i zalety, a przede wszystkim możliwość uzyskania swobodnego oraz prostego dostępu do konkretnego samochodu, bez potrzeby decydowania się na jego zakup czy jak ma to miejsce w przypadku firm zakup lub leasing. Dodatkowo okazało się, iż to alternatywa idealna dla niewielkich firm transportowych, jakie obawiają się w danym momencie kupić busa czy auto ciężarowe. W prosty, łatwy i komfortowy sposób możemy się zatem zdecydować na usługi wypożyczalni aut, jednocześnie zyskać na takiej współpracy, znacznie więcej niż nam się na pierwszy rzut przysłowiowego oka wydaje.

Co zyskamy decydując się na wynajem aut?

Co możemy tak naprawdę zyskać decydując się na wynajem aut? Bardzo wiele, przede wszystkim do najważniejszych argumentów przemawiających za takim rozwiązaniem zaliczamy :

  • Zminimalizowanie oraz ograniczenie kosztów związanych z uzyskaniem dostępu do samochodu, busa czy auta ciężarowego
  • Swobodne decydowanie o tym, jaki pojazd nas interesuje (wyposażenie, parametry techniczne, model czy specyfikacja)
  • Samodzielne określenie i sprecyzowanie czasu, w jakim interesuje nas możliwość korzystania z wynajmu samochodu
  • Brak odpowiedzialności za uszkodzenie, zniszczenie czy też potrzebę ubezpieczenia samego auta
  • Bezproblemowy oraz szybki dostęp, do oferty danej wypożyczalni, brak skomplikowanych formalności związanych z samym wynajmem auta

Oczywiście nie są to jedyne zalety, wynikające z faktu możliwości wynajęcia auta, należy jednak je uwzględnić zawsze wtedy gdy zastanawiamy się co możemy w tej sytuacji zyskać.

Masz wątpliwości, iż wynajem aut, to opcja dla kogoś takiego jak ty?

Masz pewne wątpliwości, iż wynajem aut to opcja dla kogoś takiego jak ty ewentualnie rozwiązanie które może wpłynąć korzystnie z perspektywy firmy lub przedsiębiorstwa jakie prowadzisz? Powinniśmy zatem przeanalizować wszystkie powody dla których takie posunięcie ma właśnie sens, przeanalizować wszystkie argumenty oraz spojrzeć na wynajem aut z odpowiedniej do tego perspektywy. W końcu bądź co bądź, czasem potrzebujemy samochód na dzień, tydzień, miesiąc względnie w określonym do tego terminie, ewentualnie potrzebne jest nam auto ciężarowe do zrealizowania konkretnego zlecenia, wypożyczalnia aut wydaje się najbardziej optymalną metodą by taki pojazd pozyskać. Dlatego spójrzmy na nią przez pryzmat tego, co rzeczywiście możemy zyskać, jednocześnie kompleksowej usługi jaka generuje wiele korzyści, na pewno szybko zdamy sobie sprawę, iż to nie tylko dobre rozwiązanie ale również korzystne z niejednego do tego punktu widzenia.

W OFERCIE

ul. Wybrzeże Gdańskie 2, 01-531 Warszawa
Tel: 515-800-147
Email: biuro@wawadostawcze.pl